سايت همسر يابي همسان يابي  

 

 فهرست

 
 اخبار سايت خواستگاري (‌ پيوند )
 پيوندهاي موفق
 مقالات خواستگاري و ازدواج
 مقالات زندگي زناشويي
 احاديث ازدواج
 مقالات عمومي
 مراكز مشاوره ازدواج
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوي سريع

 
 
سايت همسريابي پيوند (كاملاً رايگان)


سامانه همسريابي و ازدواج الكتروسنتي پيوند ، سايت زوج يابي دات كام ، سايتي كاملاً رايگان مي باشد كه به منظور كمك به سنّت پسنديده ازدواج و گسترش دايره انتخاب همسر ايرانيان، قدم به عرصه خدمت گذارده است. سايت زوج يابي و همسريابي پيوند با رعايت كليه ضوابط شرعي، عرفي و قانوني تلاش دارد تا با گسترش دايره انتخاب همسر ، امكان جستجو و يافتن همسر ايده آل و متناسب را براي تمام ايرانيان، سهل و هموار ساخته و با كمك به ايجاد شناخت آگاهانه زوجين (در پرتو سوالهاي مطرح شده در سايت) زمينه ساز انتخاب هايي عاقلانه و پيوند هايي پايدار گردد. عموم ايرانيان عزيز و ارجمند مي توانند با استفاده صحيح و شايسته از اين بستر الكترونيكي و مدد گرفتن از سيستم جستجوي فوق العاده پيشرفته سايت همسر يابي پيوند و با مبنا قراردادن معيارهاي معقول و منطقي ، به جستجوي همسر هم كفو و متناسب خويش پرداخته و عشقي ماندگار و پيوندي پايدار را از طريق ازدواج الكتروسنتي پايه ريزي نمايند.
پر واضح است كه بستر فراهم شده در سايت همسريابي پيوند فقط به منزله معرفي زوجين و آشنايي مقدماتي و اوليه ايشان ميباشد كه ميبايست بلافاصله از طريق والدين و خانواده ها، مراحل شناخت و آشنايي تكميل گرديده و بعد از تحقيق و بررسي دقيق و همه جانبه و ارزيابي صحت و سقم ادعاهاي صورت گرفته و با مشورت والدين و درصورت نياز مراكز مشاوره ازدواج، همسري شايسته و مناسب انتخاب گردد. لازم بذكر است كه در ثبت نام افراد در سايت زوج يابي اطلاعات هويتي آنها (مانند: نام و نام خانوادگي و شماره تماس)‌ به هيچ عنوان مورد پرسش قرار نمي گيرد و لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند مخفي خواهد ماند.
سايت زوج يابي و همسريابي خواستگاري دات كام (زوج يابي دات كام) به هيچ عنوان با هدف دوست يابي و يا ازدواج موقت راه اندازي نشده است لذا اخطار ميگردد تنها افرادي در اين سايت عضويت يافته و از خدمات رايگان آن بهره گيري نمايند كه قصد ازدواج دائم داشته باشند. مديريت سايت خواستگاري با افرادي كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند به شدت برخورد خواهد نمود. تنها تقاضاي ما از شما : استفاده صحيح و شايسته از اين بستر الكترونيكي براي جستجوي همسر مناسب و نيز ادامه روند بررسي و آشنايي از طريق خانواده ها ميباشد. باشد كه با كمك به يافتن همسر هم كفو و مناسب براي شما عزيزان ، لياقت دعاي خير شما را داشته باشيم


«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
همسريابي ( زوج يابي و انتخاب همسر ) ، خواستگاري و ازدواج
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
سايت همسريابي و زوج يابي خواستگاري ( پيوند )
Zojyabi = Hamsaryabi = Khastgari = Peyvand
تنها سايت همسريابي كاملاً رايگان در ايران (بدون دريافت حتي يك ريال حق عضويت)
داراي پيشرفته ترين سيستم جستجو و انتخاب همسر ايده آل
مبتكر طرح خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي همراه با جستجوي تفاهم محور
منطبق بر موازين شرع و عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران
زمينه ساز گسترش دايره انتخاب همسر در محيطي پاك و سالم و با حفظ كرامت و حريم خصوصی افراد
كمك به شناخت آگاهانه و انتخاب عاقلانه همسر هم كفو و متناسب و پايه ريزي عشق ماندگار و پيوند پايدار ‌با الگوي خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي و جستجوي تفاهم محور سايت خواستگاري ( پيوند )
همراه با تقديم هداياي ارزنده به زوج هاي جوان و ازدواج هاي موفق
وابسته به موسسه پيوند پايدار ايرانيانPPII
www.Peyvand.info
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
همسريابي ( زوج يابي و انتخاب همسر ) ، خواستگاري و ازدواج
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»


Copyright  2009 - 2015   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII