سايت زوج يابي خواستگاري مقدم شما را گرامي ميدارد!

قوانين و شرايط عضويت در سايت خواستگاري

كاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام، تمامي  قوانين و توضيحات مندرج در اين صفحه را به دقت مطالعه نموده و  تنها درصورت موافقت  با تمام قوانين و شرایط  ذيل ، در سايت زوج يابي خواستگاري دات كام ثبت نام  فرماييد.  لازم بذكر است كه درصورت نياز ممكن است قوانين سايت بدون آگاهي دادن قبلي تغير كند و بندهايي به آن افزوده شود لذا كاربران ميبايست آخرين تغيرات قوانين سايت خواستگاري را بخش مربوط به قوانين سايت مطالعه نموده و از آن آگاهي يابند.

  • قوانين:

1- ثبت نام در اين سايت فقط با هدف ازدواج دائم مجاز ميباشد و تنها در صوررتي كه چنين قصدي داريد در سايت  ثبت نام نماييد. ثبت نام در اين سايت مختص افراد بالاي 18 سال بوده و كليه خدمات سايت رايگان ميباشد.

2- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

3- سيستم امنيتي و پليس سايت همواره درحال رصد و بررسي فعاليت كاربران سايت خواهد بود و در صورت بروز تخلف از طرف هريك از اعضاء و يا دريافت شكايت ، اكانت كاربر خاطی حذف خواهد گرديد. ضمناً اين حق براي مدير سايت محفوظ است كه به هر دليلي عضويت فردي را از سايت حذف نمايد. ضمناً آی پی كاربران هنگام عضویت و فعاليت در سایت ثبت میشود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر يك از كاربران، آی پی ايشان در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت و از آن طریق آدرس دقیق منزل و دسترسی به ايشان مقدور خواهد بود.

4- منع فعالیت سیاسی : هر گونه فعالیت سیاسی و حزبي بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد. تمامي عكسها و همچنين نوشته هاي كاربران از نظر عدم مغايرات با قوانين سايت و قوانين جمهوري اسلامي ايران مورد بررسي قرار ميگيرد و درصورت تخطي كاربران ،‌علاوه بر حذف و عدم نمايش عكس و يا مطلب مذبور ، اكانت كاربر متخلف نيز حذف خواهد گرديد.

5- منع فعالیت تبلیغاتی :هر گونه فعالیت تبلیغاتی از جمله ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی، بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد.

6- قراردادن عكس : عكسهاي ارسالي كاربران مي بايست كاملاً پوشيده و با حجاب باشد و به فرد ديگري تعلق نداشته باشد. قراردادن عکس فرد دیگری به غیر از عكس خود كاربر به بسته شدن دائمی پروفایل و پیگرد قانونی منجر خواهد شد.

7- توصيه درباره عكس: با توجه به مجموعه جامع سوالات موجود در سايت (من جمله سوالات مربوط به مشخصات ظاهري) توصيه ميشود حتي المقدور در مراحل ابتدايي بررسي و ارزيابي ، از قراردادن عكس پرهيز نموده و يا از عكسهاي كاملا رسمي و در اندازه كوچك (مانند عكس هاي پرسنلي) استفاده نماييد. هرچند باتوجه به كنترل شديد مديران سايت براي عدم نمايش عكسهاي بي حجاب و يا كم حجاب ، احتمال سوء استفاده از عكسها كاهش ميبايد وليكن بهرحال درصورت قراردادن عكسهاي خود در معرض نمايش ديگران ، مسئوليت هرگونه سوءاستفاده احتمالي از عكسهاي ارسالي برعهده خود شما ميباشد و سايت خواستگاري دات كام هيچ مسئوليتي در اين زمينه برعهده نميگيرد.

8- براي امنيت بيشتر جهت پرسش و پاسخ هاي مقدماتي و آشنايي اوليه از امكانات كاملاً رايگان سايت (‌سيستم صندوق پستي و ارسال نامه ، سيستم چت و گفتگوي آنلاين) استفاده نماييد و در مراحل ابتدايي و قبل از شناخت كامل از طرف مقابل ، از افشاي هويت خود و رد و بدل كردن شماره تماس و يا آدرس ايميل خودداري نماييد.

9- مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و سايت خواستگاري هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه و يا سوءاستفاده هايي كه امكان دارد توسط افراد شياد و فرصت طلب صورت پذيرد نخواهد داشت  و هرگونه سوء استفاده احتمالي از افراد ،  برعهده خود افراد ميباشد ؛ البته مديريت سايت درصورت هر نوع استفاده غير قانوني از سايت ، نسبت به بستن اكانت فرد خاطي سريعاً اقدام خواهد نمود.

10- ثبت نام و ادامه عضويت افراد در سايت به منزله تاييد و موافقت با تمامي قوانين جاري سايت مي باشد لطفاً در صورت مشاهده هرگونه نقض قوانين سايت خواستگاري  از طريق لينك هاي قرار داده شده در  سايت ما را مطلع فرماييد.


  • توضيحات تكميلي:

خواستگاري دات كام ، سايتي كاملاً رايگان مي باشد كه با هدف گسترش دايره انتخاب و كمك به يافتن همسر ايده آل براي جوانان ، پا به عرصه خدمت رساني گذارده است . خواستگاري دات كام با رعايت ضوابط شرعي ، عرفي و در چهارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران تلاش دارد كه با گسترش دايره انتخاب جوانان و كمك به ايجاد شناخت آگاهانه زوجين و محيا كردن بستر مناسب براي  آشنايي و بررسي گزينه هاي مناسب براي ازدواج جوانان در چهارچوب ضوابط عرفي و شرعي و قانوني ، زمينه ساز انتخاب هايي عاقلانه و پيوند هايي پايدار گردد.  استفاده صحيح و شايسته از اين بستر الكترونيكي و مبنا قراردادن معيارهاي معقول و منطقي از طريق سيستم جستجوي پيشرفته اين سايت (در پرتو سوال و جوابهاي جامع و بسيار متنوع مطرح شده در سايت) ميتواند منجر به يافتن همسري هم كفو و مناسب گشته و عشقي ماندگار و پيوندي پايدار از طريق ازدواج الكتروسنتي پايه ريزي نمايند. .

سايت زوج يابي خواستگاري دات كام (زوج ياب دات كام) به هيچ عنوان با هدف دوست يابي و يا حتي ازدواج موقت راه اندازي نشده است لذا اخطار ميگردد  تنها افرادي در اين سايت عضويت يافته و از خدمات رايگان آن بهره گيري نمايند كه قصد ازدواج دائم در چهارچوب  موازين شرعی و عرفي و قانوني دارند. مديريت سايت با افرادي كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند به شدت برخورد خواهد كرد. تنها تقاضاي ما از شما : استفاده صحيح و شايسته از اين بستر  الكترونيكي فراهم آمده ، براي جستجوي همسر مناسب و نيز ادامه روند آشنايي و خواستگاري از طريق خانواده ها ميباشد. اين سايت هدف ديگری جز خدمت رساني  ندارد و اميدواريم  كه با كمك به يافتن همسر هم كفو و مناسب براي شما عزيزان ، لياقت دعاي خير شما را داشته باشيم.

پر واضح است كه بستر فراهم شده در اين سايت فقط به منزله معرفي زوجين و آشنايي مقدماتي و اوليه ايشان ميباشد كه ميبايست بلافاصله از طريق والدين و خانواده ها، مراحل شناخت و آشنايي تكميل گرديده و بعد از تحقيق و بررسي دقيق و همه جانبه و همچنين ارزيابي صحت و سقم ادعاهاي صورت گرفته و با مشورت والدين و درصورت نياز مراكز مشاوره ازدواج ، با آگاهي و شناخت كامل و كافي ، در نهايت همسري شايسته و مناسب انتخاب گردد. لازم بذكر است كه در ثبت نام افراد در اين سايت اطلاعات هويتي آنها (مانند: نام و نام خانوادگي و شماره تماس و ...)‌ به هيچ عنوان مورد پرسش قرار نمي گيرد و لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند مخفي ميماند . البته چون بيان اطلاعات هويتي افراد ، مانند نام و نام خانوادگي ايشان ، در مراحل ابتدايي و مقدماتي بررسي و ارزيابي كفويت و مناسب بودن افراد ، هيچ اهميتي ندارد لذا اكيداً توصيه ميكنيم كه از اعلام اطلاعات هويتي خود تا زمان جدي شدن موضوع و مشورت با خانواده ، پرهيز فرماييد.

از تمام كاربران گرامي تقاضا ميگردد كه با پاسخگويي صادقانه به سوالات سايت، خود را همانگونه كه واقعاً هستيد معرفي نماييد تا همسري بيابيد كه شما را با مشخصات واقعي و خود حقيقي تان پسنديده و تاييد نمايد و با رضايت كامل از انتخاب مورد قبول خود ، يك عمر به خوشي و شادكامي دركنار شما زندگي نماييد. ضمن اينكه بحث ازدواج با گپ و گفتگوي اينترنتي و يا دوستي هاي خياباني بسيار متفاوت است و هر دروغي دير يا زود برملا ميشود ، زيرا يقيناً  طرف مقابل و خانواده ايشان ريال قبل از ازدواج تحقيقات زيادي صورت خواهند داد و فقط به صرف ادعاي بعمل آمده تصميم گيري نخواهند كرد. ضمناً به ياد داشته باشيد كه هرگونه دروغ و رفتار غيرصادقانه (هرچند كوچك)  ميتواند در تصميم گيري نهايي فرد مقابل اثر گذاشته  و معيار و سنجشي براي شناخت شخصيت روحي شما باشد و چه بسا كه گاهي يك دروغ  بزعم شما ساده ، ميتواند از نظر طرف مقابل  نشانه عدم صداقت شما و خط بطلاني بر ساير محسنات شما باشد پس با كمال صداقت خود را همانگونه كه هستيد معرفي نماييد.


  • حريم خصوصي:

حريم خصوصی كاربران در اين سايت كاملاً حفظ شده است بطوريكه در سايت خواستگاري هيچ مشخصات هويتي از كاربران اخذ نميشود و تنها آدرس ايميل كاربران اخذ ميشود (آنهم فقط براي اطلاع رساني از طرف سايت) كه به هيچ يك از  كاربران سايت  نمايش داده نميشود.

از طرف ديگر تمام امكانات سايت ازجمله سيستم صندوق پستي و ارسال نامه و همچنين سيستم گفتگوي آنلاين سايت ، بصورت كاملاً رايگان براي تمامي كاربران سايت محيا و قابل دسترس ميباشد تا كاربران گرامي هيچ نيازي به افشاء و رد و بدل كردن شماره تماس و يا آدرس ايميل و ديگر اطلاعاتي كه ممكن است  مورد سوء استفاده برخي افراد قرار گيرد ، نداشته باشند. 

با تمام تأكيدات بعمل آماده بر روي صداقت و پرهيز از دروغ گويي ، اين احتمال وجود خواهد داشت كه شايد افراد شياد و فرصت طلبي باشند كه بخواهند با دروغ و فريبكاري خود را طور ديگري معرفي مينمايند (هرچند اينگونه عدم صداقت و ظاهر فريبي فقط مختص به فضاي وب و اينترنت نيست و احتمال بروز اين مسئله  حتي در جلسات خواستگاري رسمي و خانوادگي هم وجود دارد) بهرحال  اكيداً توصيه ميكنيم كه قبل از اطمينان از صحت و سقم ادعاهاي مطرح شده و مشورت با خانواده ، هويت خود را برملا ننماييد و با چشماني باز و پرهيز از ساده انگاري  ، بصورت كاملاً منطقي و بدور از هيجانات روحي و احساسي ،  بدون افشاي هويت خود‌ ، گام به گام شناخت خود را از طرف مقابل بالا برده و سعي نماييد كه  تمامي مكاتبات خود را از طريق صندوق پستي داخل سايت  صورت دهيد و از نمايش عكسهايي كه ميتواند موجب سوءاستفاده برخي افراد گردد خودداري نماييد و بعد از پرسش و پاسخ هاي ابتدايي و ايجاد يك شناخت اوليه ، ادامه آشنايي و تحقيق و بررسي بيشتر را از طريق خانواده ها صورت دهيد (بعنوان مثال ميتوانيد شماره تماس يكي از والدين خود را با يكديگر مبادله نماييد تا براي برگزاري يك جلسه معارفه و آشنايي ، هماهنگي هاي لازم  صورت پذيرد) تا بدين ترتيب امكان هرگونه سوء استفاده و مشكلي به حداقل ممكن برسد.

توجه داشته باشيد كه سايت خواستگاري هيچگونه اطلاعات هويتي كاربران را افشاء نمي نمايد و مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و سايت خواستگاري هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه و يا سوءاستفاده هايي كه امكان دارد توسط افراد شياد و فرصت طلب صورت پذيرد نخواهد داشت.


  • كلام آخر:

تنها هدف از راه اندازي اين سايت ، انجام خدمتي صادقانه و كسب رضايت خاطر شما و بهره مند شدن  از اجر معنوي اينكار ميباشد . لطفاً با استفاده صحيح و شايسته از اين بستر  فراهم شده  و لحاظ كردن دقت و احتياط هميشگي در ارتباط با ساير افراد ، به جستجوي همسر ايده آل خود پرداخته و ما را به ادامه اينكار دلگرم نماييد. لازم بذكر است كه مديريت سايت  به زوج هاي جواني كه از طريق اين سايت ، موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گشته و اين آشنايي منجر به ازدواج و عقد رسمي گرديده است ، جوايز ارزنده اي به رسم يادبود اهدا مينمايد.

و من الله التوفيق
التماس دعا
مدير سايت خواستگاري