سوال میشود که:

در پاسخ باید گفت:
یکی از شروط لازم و ضروری برای انتخاب همسر ایده آل متناسب و هم کفو ، داشتن دایره انتخاب گسترده برای انتخاب بهترین و متناسب ترین شخص به همسری میباشد. که خوب قاعدتا اگر در دایره محدود اقوام و آشنایان و اطرافیان ، فرد شایسته و متناسب وجود نداشته باشد یکی از بهترین راه حلهای برطرف کردن مشکل جستجو و انتخاب بهترین همسر ایده آل، مراجعه به سایتهای همسریابی می باشد. البته  با رعایت احتیاط و در نظر داشتن مخاطرات احتمالی.
لازم به ذکر است که بهترین راهکار اصولی و اطمینان بخش ، عمل به الگوی آشنایی و ازدواج الکتروسنتی می باشد که در مقالات سایت همسریابی پیوند میتوانید مطالعه بفرمایید.
پس عضویت در سایت های همسریابی میتواند در جستجو و انتخاب بهترین همسر به افراد کمک رساند.

 در ایران سایت های همسریابی فراوانی وجود دارند که اکثر قریب به اتفاق آنها برای مال اندوزی و کسب منفعت از طریق دریافت حق عضویت، ایجاد شده اند. البته بدیهی است که ثبت نام در تمام این سایتها رایگان است، ولی برای ارسال پیام و برقراری ارتباط با سایر کاربران میبایست حق عضویت پرداخت گردد. درآمد این سایتها بقدری بالاست که دهها و دهها سایت همسریابی مختلف و متفاوت راه اندازی شده است.

بهترین همسریابی بهترین همسر:  انتخابهمسر ایده آل در بهترین سایت همسریابی ایران

همسریابی رایگان پـیـونـد: بهترین سایت همسر یابی ایران و تنها سایت کاملا رایگان انتخاب بهترین همسر ایده آل هم کفو و ایده آل


 

 

هرکس در تزویج زن و مرد مومنی بکوشد تا خدا آنها را با یکدیگر جمع کند،

 به هر گامی که بردارد یا کلمه ای که در این راه بگوید، ثواب یکسال عبادت دارد.

پیامبر مهربانی ها رسول اکرم (صلوات الله علیه و آله)

 

بهترین سایت همسریابی بهترین همسر ایده آل (همسر یابی همسان یابی پـیـونـد)

 تنها سایت همسریابی کاملاً رایگان، بهترین همسریابی بهترین همسر ایده آل

بهترین!  بهترین همسر ایده آل!  بهترین سایت!!  بهترین سایت همسر یابی همسان یابی!!  بهترین سایت همسر یابی برای انتخاب بهترین همسر!!!  بهترین همسریابی بهترین همسر!!!  همسریابی پـیـونـد : بهترین و کاملترین و تنها سایت همسر یابی و همسان گزینی رایگان در ایران!!!!  سایت بهترین همسر و همسریابی بهترین همسر ایده آل |  دارای سیستم جستجوی پیشرفته و تفاهم محور برای کمک به انتخاب بهترین همسر ایده آل |  مختص به ازدواج دائم | تنها سایت همسریابی واقعاً رایگان | بدون نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت | محیطی امن و بستری سالم برای انتخاب همسر ایده آل هم کفو و متناسب برای ایرانیان | وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان :::  خیریه ، غیردولتی ، غیر انتفاعی |  سـایت همســریـابی رایـگان پـیـونـد  www . Peyvand . com

وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان PPII